Coaching

coachingEgal, ob Sie beruflich ins Ausland gehen oder zurückkommen oder ob Sie ausländische Vorgesetzte, Kollegen oder Kunden haben – Menschen anderer Kulturen kommunizieren und arbeiten anders als wir es gewohnt sind. Es gilt, die eigene Kultur und die damit verbundenen Verhaltensweisen und Erwartungen zu reflektieren und mit denen einer anderen Kultur in Beziehung zu setzen. Der “Sand im Getriebe” muss entfernt werden.
Coaching ist für uns “Hilfe zur Selbsthilfe”. Wir bieten Ihnen bewährte Methoden des interkulturellen Coachings an, aber Sie bestimmen zu jedem Zeitpunkt Ihr Vorgehen selbst. Am Ende des Coachingprozesses evaluieren wir mit Ihnen die Ergebnisse.

 

Sprechen Sie uns an:

D/GB/USA/Südliches Afrika:   Maike Beckurts
mb@interkulturelle-trainer.com
Tel.: +49 – (0)2234-79775

D / F:                                            Waltraud Schleser
ws@interkulturelle-trainer.com
Tel.: +49 2065 917 93 68

D / NL:                                         Janet Antonissen
ja@interkulturelle-trainer.com
Tel.: +49 – (0) 2154 – 60 67 48

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
vellum etiketi