Deutschland


Wir bieten passgenau auf den Bedarf unserer Teilnehmer zugeschnittene Deutschlandtrainings mit verschiedenen Schwerpunkten an:

bulletpointZielkultur Deutschland:

für ausländische Unternehmen bzw. Mitarbeiter, die mit Unternehmen in Deutschland zusammenarbeiten und den deutschen Markt und seine Akteure näher kennenlernen möchten. Durch die Bewusstmachung der eigenen Kultur  und in der Auseinandersetzung mit der deutschen Kultur können realistische Handlungsstrategien entwickelt werden

bulletpointManagement und Personalführung

bulletpointEntscheidungsprozesse

bulletpointArbeitsorganisation

bulletpointKommunikationsstrukturen

bulletpointKonflikte erkennen und lösen

bulletpointErfolgreiches Beziehungsmanagement

bulletpointDo’s and Dont’s

bulletpointCross cultural trainings:  Deutsche und ausländische Mitarbeiter eines Unternehmens lernen gemeinsam die jeweiligen Denk- und Handlungsweisen kennen und schaffen dadurch erfolgreiche und nachhaltige Synergieeffekte.

bulletpointExpatriat-Trainings:  für ausländische Mitarbeiter, die als Expatriats in Deutschland arbeiten und sowohl ihren Alltag als auch ihr Berufsleben erfolgreich meistern wollen.

Trainer: Janet AntonissenMaike Beckurts, Waltraud Schleser

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
vellum etiketi